BVLGARI SERPENTI EYES ON ME

Ústředním motivem nové kolekce Serpenti Eyes on Me je hlava s hypnotizujícím hadím pohledem. Design vychází z návrhů 60. a 70. let, kdy byl hlavním motivem kolekce šestiúhelníkový vzor připomínající kresbu hadí kůže. Nové šperky jsou vytvořené z bílého nebo růžového zlata doplněné o ametysty, rubelity, malachity či smaragdy, které jsou zasazeny v očích hada. Některé modely jsou navíc zdobeny pravé diamanty, zvýrazňujícími kresbu hadích šupin.


Set z 18-karátového růžového zlata doplněný o ametysty zasazené v očích hada je ideální variantou na denní nošení a doplní jakýkoliv pracovní či volno-časový outfit.

Kolekce z 18-karátového růžového zlata doplněná o rubelity zářící v očích hada a diamanty zvýrazňující kresbu jeho šupin by mohla zaujmout dámy, které čeká důležitá pracovní schůzka nebo společenská událost, kde rozhodně nechtějí být přehlédnuty.Pokud se chcete o nové kolekci dozvědět více, neváhejte nás kontaktovat. Všichni z našeho týmu jsme Vám plně k dispozici na e-mailové adrese bulgari@parizska15.cz nebo na telefonním čísle 222 310 358. Více informací o kolekci naleznete také na webových stránkách zde.