20. - Opět na začátku = PORADENSTVÍ

A jsem na konci, na konci našeho malého povídání o  Feng Shui a jeho přítomnosti, třeba v našem životě a naší firmě. Rozhodně jsme se nechtěli dostat do situace, např. takovéto: otočíte-li si stůl o 90 stupňů směrem k oknu, budete do týdne povýšen. Nebo nešťastná osamocená dívka si na zahrádce vytrhá plevel a její život bude do roka a do dne prozářen štěstím. To dělají mnozí, ale to opravdu nefunguje.

Po všech těchto a mnohých dalších zaručených radách v nás většinou zůstane trocha podivného pocitu, a sice to, že si z nás někdo dělá legraci, skoro až srandu. Tyto www jsou věnovány tomu, aby se učení feng-shui přiblížilo z neomezené pověrčivosti až k naší obecné použitelnosti.

No rozhodně tím jediným kritériem použití poradce nemusí být zrovna cena. Jednou z rozhodujících složek správného poradenství v tvorbě interiéru firmy je totiž vztah mezi zadavatelem a poradcem feng-shui. Vztah, jehož vrcholem je důvěra, je pro tvorbu image tou nejdůležitější potřebou.

Okolí náš život ovlivňuje, a mnohdy víc než si uvědomujeme. Feng Shui vám pomůže zařídit, abyste se doma či v kanceláři cítili skvěle, abyste se tam rádi vraceli.

To, že vás místo samotné bude vítat svou pozitivní energií a pobyt v něm přinášet jen radost, je jeden z mnoha až čarodějných “zázraků”, který aplikované učení Feng Shui umí.

Feng Shui je založené na pozorování prostoru, se kterým následně pracuje, analyzuje a uspořádává jej tak, abyste se v něm cítili co nejlépe a aby vám přinášelo jen a pouze energii. Té totiž není nikdy nazbyt!

Co chcete zlepšit?
 
1) Pracovní prostor - Kancelář je váš druhý domov? Pak je pro vás více než důležité cítit se tam výborně, abyste mohli podávat co nejkvalitnější výkon a zároveň z toho byli co nejméně vyčerpaní.

Naučíte se, jak pracovat s prostorem, nábytkem, s barvami (některé se hodí pro určitá povolání více a některé méně), a také to, jak kancelář uspořádat, abyste tam mohli bezproblémově fungovat.

2) Osobní prostor - Nechte si zanalyzovat svůj byt, dům či zahradu. Dozvíte se, jak jednotlivé zóny vyladit tak, aby se vám skvěle bydlelo. Odborník vám vysvětlí kam například umístit nábytek, kam orientovat ložnici, jaké barevné kombinace zvolit, jaké květiny vybrat a kam je umístit a mnoho dalších aspektů. Celková orientace a uspořádání interiéru dle Feng Shui vám pak zajistí soulad vaší osobní energie s přírodou.
--------------------------------------------------------------
Poradenství se uskuteční v místě vašeho bydliště či v kanceláři, dle toho, na jakou oblast se chcete soustředit. V případě dojezdu mimo Prahu a blízké okolí je nutné uhradit cestovné, které se počítá vždy samostatně a domlouvá se s klientem zvlášť.

Potřebujte feng - shui poradce? Chcete si zařídit firmu, dům, podle kritérií, která jsou ověřená již tisíce let? S přihlédnutím k vaší individualitě? Svůj požadavek napište na info@pei.cz.